Info start seizoen (teamindeling/trainers/oefenwedstrijden/startdata/trainingsschema)

Gepubliceerd in nieuws Geschreven door  3 augustus 2022

Achter de schermen wordt er hard gewerkt aan de start van het nieuwe seizoen. Een aantal belangrijke zaken vraagt de aandacht. Het competitieschema is bijna ingepland, de trainers zijn bekend en iedereen kan in onderstaand schema de startdata van de teams zien.
Houd de site de komende tijd in de gaten v.w.b. eventuele wijzigingen/toevoegingen.

Trainingstijden en trainers:
Let op: Dit zijn de tijden voor het veld. Het schema voor de zaal zal, in verband met beperktere capaciteit ten opzichte van het veld, enigszins aangepast worden.
Het veldschema ziet er als volgt uit:

         
Team Trainers Trainingsdag Tijd Veld
Senioren 1 Hugo van Woudenberg Dinsdag 20:30 uur kunstgras
Donderdag 20:30 uur kunstgras
Senioren 2 Uulke van Barneveld en Marnix Jonker Dinsdag 20:30 uur kunstgras
Donderdag 20:30 uur kunstgras
Senioren 3 Roy van Boven en Leonard Osté Maandag 20:00 tot 21:00 uur kunstgras
Woensdag 19:00 tot 20:30 uur kunstgras
Senioren 4   Maandag 20:00 tot 21:00 uur kunstgras
Senioren 5   Dinsdag 20:30 uur kunstgras
Donderdag 20:30 uur kunstgras
Senioren 6   Maandag 20:00 tot 21:00 uur kunstgras
Senioren 7   Maandag 20:00 tot 21:00 uur kunstgras
G -team Kelsey Hagen Maandag 19:00 tot 20:00 uur kunstgras
MIDWEEK   Woensdag 20:30 uur kunstgras
Recreanten   Woensdag 19:30 tot 20:30 uur kunstgras
         
A 1 Peter Dinsdag 19:00 tot 20:30 uur kunstgras
Donderdag 19:00 tot 20:30 uur kunstgras
A 2 Joris Rodenburg en Joost van de Beek Dinsdag 19:00 tot 20:30 uur kunstgras
Donderdag 19:00 tot 20:30 uur kunstgras
A 3 Femke ten Hove Dinsdag 19:30 tot 20:30 uur kunstgras
Donderdag 19:00 tot 20:00 uur kunstgras
         
B 1 Lars van de Velde en Aniek Odding Dinsdag 17:30 tot 19:00 uur kunstgras
Donderdag 19:00 tot 20:30 uur kunstgras
B 2 Dana van Dasler en Frank van Someren Maandag 19:00 tot 20:00 uur kunstgras
Woensdag 19:00 tot 20:00 uur kunstgras
B 3   Dinsdag 19:00 tot 20:00 uur kunstgras
Vrijdag 18:30 tot 19:30 uur kunstgras
         
C 1 Daan Bannink, Jefta Reinbergen en Wouter Windhorst Dinsdag 18:00 tot 19:30 uur kunstgras
Donderdag 17:30 tot 19:00 uur kunstgras
C 2 Pepijn de Vries en Dennis Lokhorst Maandag 18:00 tot 19:00 uur kunstgras
Woensdag 18:00 tot 19:00 uur kunstgras
C 3 Frederique Kats en Roxanne Vermeer Maandag 18:00 tot 19:00 uur kunstgras
Donderdag 18:00 tot 19:00 uur kunstgras
         
D 1 Noah Beukema en Jimmy van den Brink Dinsdag 17:30 tot 19:00 uur kunstgras
Donderdag 17:30 tot 19:00 uur kunstgras
D 2 Erben Maaskant en Demi Vliek Dinsdag 17:30 tot 18:30 uur kunstgras
  Vrijdag 18:30 tot 19:30 uur kunstgras
D 3 Anouk Vlijm en Naomi de Vries en Charlotte Geurtsen Maandag 18:00 tot 19:00 uur kunstgras
Woensdag 18:00 tot 19:00 uur kunstgras
         
 E1   Dinsdag 16:30 tot 17:30 uur gras
Donderdag 16:30 tot 17:30 uur gras
E2   Dinsdag 16:30 tot 17:30 uur gras
Donderdag 16:30 tot 17:30 uur gras
E3   Maandag 16:30 tot 17:30 uur gras
Donderdag 16:30 tot 17:30 uur gras
E4   Dinsdag 16:30 tot 17:30 uur gras
Donderdag 16:30 tot 17:30 uur gras
E5   Dinsdag 16:30 tot 17:30 uur gras
Donderdag 16:30 tot 17:30 uur gras
E6   Maandag 16:30 tot 17:30 uur gras
Donderdag 16:30 tot 17:30 uur gras
         
F1   Maandag 17:00 tot 18:00 uur gras
Woensdag 17:00 tot 18:00 uur  
F2   Maandag 17:00 tot 18:00 uur gras
Woensdag 17:00 tot 18:00 uur  
F3   Maandag 17:00 tot 18:00 uur gras
Woensdag 17:00 tot 18:00 uur  
F4   Maandag 17:00 tot 18:00 uur gras
Woensdag 17:00 tot 18:00 uur  
Kangoeroes Tessa Lolkema, Romy van Enk Zaterdag 9:30 uur gras
         
         

De trainers voor de E- en F-jeugd worden in de loop van augustus ingedeeld. De volgende trainerskoppels zijn samengesteld:

Ise v.d. Hoek en Boaz Poppe
Sarah Bouthoorn en Albert Bruinink
Marieke v.d. End en Sarah Lagerwaard 
Jamie Mol en Gabriëlle van Dam? 
Pepijn Goossens en Emma van der Meij 
Gydo Pos en Evi Vierhouten 
Chanika Franke en Mirre van Dijk 
Lianne v.d. End en Rhodé Schiphorst
Jan Ruben Sennema en Matthijs Adam
Alek Schuur en Florian Yska 
Sanne Hoogendoorn en Britt Heimensen

 

Startdata trainingen nieuwe seizoen:
Na de zomervakantie starten de teams als volgt:

Selectie: 16 augustus
A1/A2: 18 augustus
Overige teams: 22 augustus
 

Start competitie:
De competitie vanuit het KNKV start 10 september. Voorafgaand aan deze datum zijn er op de zaterdagen (27-8 en 3-9) oefenwedstrijden gepland.


Oefenwedstrijden:
Het schema voor de oefenwedstrijden: 

         
Zaterdag 20-08-22      
         
14:00 Dindoa S2   NKC S2  
15:30 Dindoa S1   NKC S1  
         
         
Donderdag 25 08-22      
Meeuwen toernooi   Dindoa S2  
Meeuwen toernooi   Dindoa S1  
         
         
Zaterdag 27-08-22 (tijden nog onder voorbehoud)  
Meeuwen toernooi   Dindoa S2  
Meeuwen toernooi   Dindoa S1  
Meeuwen toernooi   Dindoa A1  
Meeuwen toernooi   Dindoa A2  
Meeuwen toernooi   Dindoa B1  
Meeuwen toernooi   Dindoa B2  
09:30 Dindoa F1 Dindoa F2  
10:30 Dindoa F3   Dindoa F4  
10:30 Dindoa E1   Dindoa E2  
09:30 Dindoa E3   Dindoa E4  
10:30 Dindoa E5   Dindoa E6  
11.30 DWS A1   Dindoa A3  
13:00 Spirit C1   Dindoa C1  
14:00 Spirit C2   Dindoa C2  
12:00 Spirit C3   Dindoa C3  
10:00 Spirit D1   Dindoa D1  
09:00 Spirit D2   Dindoa D2  
10:00 Spirit D3   Dindoa D3  
16:15 Spirit S3   Dindoa S3  
         
         
Dinsdag30 08-22        
18:30 Dindoa C1   Unitas C1  
         
         
Donderdag 01-09-22      
19:30 Dindoa 2   Wageningen 2  
20:45 Dindoa 1   Wageningen 1  
         
Zaterdag 03-09-22      
      Dindoa S1 trainingsweekend
      Dindoa S2 trainingsweekend
12:30 Dindoa S3   Dindoa S4 event. driekamp met Odik S3
15:30 MIA S5   Dindoa S5  
14:00 Mia S6   Dindoa S6  
15:30 Mia S9   Dindoa S7  
14:00 Unitas A1   Dindoa A1  
15.30 Unitas A2   Dindoa A2  
12:15 Dindoa A3   Unitas A3  
11:15 MIA B1   Dindoa B1  
10:00 Dindoa B2   Spirit B2  
11:15 Dindoa B3   Unitas B3  
10:00 Dindoa C1   Meeuwen C1  
11:00 Dindoa C2   Meeuwen C2  
14:30 Unitas C3   Dindoa C3  
11.00 meeuwen D1 Dindoa D1  
10.00  meeuwen D2 Dindoa D2  
10.00  Meeuwen D3 Dindoa D3  
11:30 Dindoa E1   Unitas E1  
10:30 Dindoa E2   Unitas E2  
09:30 Dindoa E3   Unitas E3  
11:00 Unitas E4   Dindoa E4  
11:00  Unitas E5   Dindoa E5  
10:00  Unitas E6   Dindoa E6  
09:30 Dindoa F1   Unitas F1  
10:30 Dindoa F2   Unitas F2  
09:30 Dindoa F3/F4   Spirit F3  Driekamp
         
         
Dinsdag 6 september      
19:15 Dindoa A1   Spirit A1  
  Unitas S3   Dindoa S3  

 

Teamindeling:

De E- en F-jeugd worden uiterlijk 26 augustus ingedeeld.

  team niveau speeldag
  S1/S2 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Berg, van den D. C. Daphne
2 V Beukema, N.D Noah
3 V Diest, van M L Marlon
4 V Enk, van R. Romy
5 V Hove, ten F.G.F. Femke
6 V Kamp, van de J D H Daniek
7 V Lieman, S. Saskia
8 V Odding, A Aniek
9 V Raaijen, van R. Ruth
10 V Staveren, van N.P.R. Nannet
11 V Velde, van der K. Karianne
12 V Vliek, M. Marinda
13 M Bannink, D. Daan
14 M Beek, van de J. Joost
15 M Beek, van der J. Jonathan
16 M Beek, van der S Sam
17 M Berg, van den T. A. Tom
18 M Bosch, G.T. Gerwin
19 M Boven, van R. R. Roy
20 M Brom van de Wouter
21 M Bronkhorst Mark
22 M Deenen, van M Mitchell
23 M Sinneker, B Bjarne
24 M Steenkamp, J Jelmer
25 M Velde, van der L. Lars
       
  team niveau speeldag
  S3 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
    Afvallers selectie  
1 V Beers, A.M. Anne
2 V Dekker Dunja
3 V Hoonhoud, S. Sabine
4 V Jong, de V. A. Vera
5 V Meij, van der L.C. Lotte
6 V Slot, S.I Ilse
7 M Diest, van F L Frank
8 M Genderen, van N. Noah
9 M Houten, van B. Boaz
10 M Rodenburg, J Joris
11 M Vries, de C.P. Pepijn
       
  team niveau speeldag
  S4 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Diest- van der Beek, van J Jorinde
2 V Houwelingen van Debbie
3 V Steenkamp-de Veer, de L M J Lisanne
4 V Toes-Santing, E Esther
5 V Verhoef, S. Sharon
6 V Weide-van de Glind, van der A. B. Anne
7 V Westendorp-Horst, van der A W Anna
8 M Groen, J P Joost
9 M Ruitenbeek, B Bart
10 M Stoffelsen, V P Vincent
11 M Velgersdijk, J Jorik
12 M Weide, van der E Erik
13 M Weide, van der R Roel
14 M Westendorp, van D J W David
15 M Westendorp, van J C Jelco
       
  team niveau speeldag
  S5 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Folkers, T. Tessa
2 V Jonker, D. Denise
3 V Kats, J. F. Frederique
4 V Landman, N A Nymphe
5 V Marle, van L J Anne
6 V Menken, R.C. Romy
7 M Belt, van de R Roel
8 M Brake, te B Ben
9 M Groot, de G Gerwin
10 M Leeuw, de M Maarten
11 M Someren Frank
12 M Steenkamp Erik
       
  team niveau speeldag
  S6 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Dorsten, van J.O.L Joy
2 V Kappenberg, V.A. Vicky
3 V Kleijer- Stegeman, G G Gabriëlle
4 V Kuilen, van de F J Franca
5 V Pot, A N Nienke
6 V Vlijm, A. Anouk
7 V Vries, de N. Naomi
8 V Weg, van de G Gery
9 M Bakker, K Kilian
10 M Bruining, R C Rob
11 M Jonker, T Tim
12 M Veer de Robin
13 M Verschoor, R B Remco
       
  team niveau speeldag
  S7 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Brons, M E Hilde
2 V Brons, Q J Quirine
3 V Dasler, van D. Dana
4 V Ebbers, M.J. Maja
5 V Eilander, G.J. Joanne
6 V Groen, E. Esther
7 V Vermeer, R Roxanne
8 V Wolf, de M R Marlinde
9 M Barendregt, S. Sebastiaan
10 M Greef, de M.J. Marco
11 M Grit, K.G.J. Koen
12 M Groen, N. Niels
13 M Houten, van R. Ruben
14 M Veerman, J.J. Jorg
       
  team niveau speeldag
  MW1 MW Wo
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Barneveld, van L Laura
2 V Berg, van den H Hilde
3 V Besselsen, A Annelies
4 V Brink, van de W Willeke
5 V Krol, van de C. Coralien
6 V Snaterse, P M Pauline
7 M Diest, van T Tino
8 M Groen, T C Thijs
9 M Weick, G.C. Guido
       
  team niveau speeldag
  A1 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Bouthoorn, S.E Sarah
2 V End, van den M.F. Marieke
3 V Hoek, van den I. Ise
4 V Vliek, D.G.O. Demi
5 M Brink, van den J.K. Jimmy
6 M Bruinink, A. Albert
7 M Maaskant, E.M. Erben
8 M Poppe, B.B Boaz
9 M Pos, G. Gydo
10 M Reinbergen, J.P. Jefta
       
  team niveau speeldag
  A2 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
    afvallers A1  
1 V Beumer Maaike
2 V Dam, van G.I. Gabriëlle
3 V Dekker, S. Senna
4 V Dijk, van M. Mirre
5 V Franke, H.C. Chanika
6 V Kannegieter, A. Annick
7 V Kraak, G. A. Janike
8 V Lagerwaard, S. A. Sara
9 V Luitjes, R.C.E. Rozemarijn
10 V Vierhouten, E. Evi
11 V Zakonski, K.A. Anniek
12 M Breeman, K. Kaj
13 M Brouwer, P.G. Pieter
14 M Dekker Marc
15 M Malestein, van R.W. Ramon
16 M Mol, J. Jamie
17 M Schuur, A.J. Alek
18 M Waaij, van D.J. Daniël
19 M Yska, F.D.M. Florian
       
  team niveau speeldag
  A3 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
    Afvallers A2  
1 V Geurtsen, C.S.J. Charlotte
2 V Jongman, W.H. Willeke
3 V Wouda, A. Annelot
4 M Adam, M.M. Matthijs
       
  team niveau speeldag
  B1 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V End, van den L.S. Lianne
2 V Hoogendoorn, S. Sanne
3 V Lagerwaard, K. Kétura
4 V Oosterhoff, V.L. Veerle
5 V Schiphorst, ter R. Rhodé
6 M Brouwer, J.M. Jitse
7 M Compagner, C. Casper
8 M Goossens, M.H. Pepijn
9 M Kannegieter, J.D. Julian
10 M Staal, M.D. Milan
       
  team niveau speeldag
  B2 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Angel, S. Sterre
2 V Franke, R.M. Rinske
3 V Hamming, M.L. Merit
4 V Hartenberg, M. Maud
5 V Heimensen, B. J. M. Britt
6 V Hoff, E.M. Eloise
7 V Smit, I. E. Ilse
8 V Winkoop van Dian
9 M Bos, A. Alex
10 M Mol Aaron
11 M Vlijm, J. Justin
12 M Weick, P.D. Daniël
       
  team niveau speeldag
  B3 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Berg, van den B. Bente
2 V Brandhof, van den E. Esmee
3 V Dam, van Y. C. Ymke
4 V Hazel, van den T. Tessa
5 V Kamp, van de L.S.L. Lakisha
6 V Mol, C. Caitlin
7 V Zee, van der R. Reesa
8 M Diepen, van D.J. Jasper
9 M Folkers Tim
10 M Sennema, J.R. Jan Ruben
11 M Vlijm, L Lars
12 M Waaij, van T. Thomas
       
  team niveau speeldag
  C1 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Bouthoorn, D.J. Daphne
2 V Elfrink, J.C Jara
3 V End, van den S. Simone
4 V Lagerwaard, F. E. Febe
5 V Windhorst,  Maylin
6 M Bruijne, de T. Tobias
7 M Dam, van H.I.I. Hidde
8 M Haan, de L. M. Levi
9 M Staal, L.G. Luca
10 M Versteeg, T. Thijmen
       
  team niveau speeldag
  CM2 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Boer, de M. Marit
2 V Bouwman, R. Rosalie
3 V Dasler, van M. Mara
4 V Hamming, D. Doreen
5 V Kuiper, T. Tessa
6 V Lokhorst, E. Esmée
7 V Rozendaal, J. Jennifer
8 V Vierhouten, L. Louise
9 V Weick, E. J. Eva
10 V Windhorst,  Divienn
       
  team niveau speeldag
  C3 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Campen van Nikyta
2 V Heuveling, E. Eloïse
3 V Langenberg Varela, N. C. Natalia
4 V Ridder, de B. Babette
5 V Vroegindeweij, W. Wende
6 M Evers, T. J. Thomas
7 M Folkeringa Jesse
8 M Groot, de F. Finn
9 M Leunissen Rein
       
  team niveau speeldag
  D1 WK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Boehlé, F. Flor
2 V Bosman, L. Linn
3 V Kraak, T. J. Jorinde
4 V Siderius, L. Lise
5 V Staal, S. H. Sifra
6 M Baardewijk, van A. Anoar
7 M Bakkenes, L. Levy
8 M Barneveld, van L.A. Lennart
9 M Glind, van de S. Sven
10 M Leeuw, de L.E. Lars
11 M Schouten, T. P. J. Tibbe
       
  team niveau speeldag
  D2 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Boor, R. Reva
2 V Brasem, E. R. Esmee
3 V Dooijewaard, A. Anne-Fleur
4 V Duijvenbode  Roos
5 V Duits, M V. H. Marit
6 V Niebeek, L. F. Lynn
7 V Rozendaal, J. Julia
8 V Wouda, A. E. Femke
9 M Berkhof, M. H. J. Mathijs
10 M Dam van Duncan
11 M Sloten, van R. H. J. Ruben
       
  team niveau speeldag
  D3 BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Bokhorst, N. J. Noa
2 V Huizer, M. Melissa
3 V Jager, de N. L. Anne Lynn
4 V Looijengoed, van N. Nathalie
5 V Reijerse B. Brit
6 V Schuhmacher, J. Joni
7 V Windgassen, Y. Yara
8 M Bruijne, de J. Jurre
9 M Bruining, V. Vin
10 M Seldam ten Tim
       
  team niveau speeldag
  E BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Barneveld, van M. M. Mirthe
2 V Berg, van den S. A. Sophie
3 V Bor, van den F. Femke
4 V Brink, van den V. Vera
5 V Bruijne, de E. Else
6 V Dirksen, T. E. Tess
7 V Dooijewaard, L. I. Lizz
8 V End, van den A. N. Anoek
9 V Glind, van de I. Isa
10 V Haan, de S. F. Suze
11 V Kanselaar, F. N. Femme
12 V Kranghand, E. Emily
13 V Lokhorst, M. Mirthe
14 V Oldeman, J. Julia
15 V Pol, S. Sophie
16 V Ramon, V. Viënne
17 V Roo, de F. N. Fayenne
18 V Rozendaal, J. Jaylinn
19 V Schäffers, C. Carlijn
20 V Schaijk, van F. J. Fleur
21 V Schimmel, C. E. Elise
22 V Veulings Vivianne
23 V Vliek, J. N. Jente
24 V Willering, A. Anne
25 V Windhorst, D. Daerièl
26 V Worrell, M. Madelief
27 V Zonneveld, O. E. Olivia
28 M Diest, van A. T. Toine
29 M Ee, van S. Sem
30 M Noteboom Boaz
31 M Pescetto, M. Matteo
32 M Sloten, van J. Julian
33 M Vroom de Jort
34 M Weick, J. C. Joël
       
  team niveau speeldag
  F BK Za
       
  m/v naam & initialen roepnaam
1 V Belt, van de R. Roos
2 V Brake, te L. J. Lisanne
3 V Brink, van den M. Marlou
4 V Diest, van L. M. Lise
5 V Dijk, van H. H. N. Rosalynn
6 V Herzog, S. Sophia
7 V Jansen, E. Evi
8 V Jansen, F. Fenna
9 V Kruijf, de L. E. A. Lieke
10 V Mallie Noa
11 V Marle, van C. F. Carlijn
12 V Norden, van R. Rosa
13 V Scheur van de Veerle
14 V Siderius, N. I. Norah
15 V Wijnia, D. W. Diede
16 M Barneveld, van W. Wouter
17 M Berg, van den J. L. Jurjen
18 M Brake, te F. A. Finn
19 M Enserink, T. J. Tobias
20 M Koelewijn, M. Mils
21 M Leeuw, de J. Joris
22 M Roo Silvan
23 M Staal, M. Micha