Ga met de muis over de lokatie om het volledig adres te zien.

maandag 6 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:00Dindoa 3DVO / Accountor 5
De Zanderij, Ermelo
P. van Bekkum
20:00Sparta 3Dindoa 6
Luxool, Nijkerk
20:15Dindoa 7Exakwa 3
De Zanderij, Ermelo
Maarten de Leeuw
dinsdag 7 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:50Sparta MW4Dindoa MW1
Stadshagen, Zwolle
woensdag 8 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
18:00Dindoa E3Antilopen / Lancyr Deelen E1
De Zanderij, Ermelo
Krijn Koops
zaterdag 11 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
09:00Spirit E5Dindoa E3
Overhorst, Voorthuizen
09:00Spirit F3Dindoa F2
Overhorst, Voorthuizen
09:30Dindoa D2Spirit D2
De Zanderij, Ermelo
Sebastiaan Barendregt
09:30Dindoa E4De Eemvogels E1
De Zanderij, Ermelo
Manon Rikkers
09:30Dindoa F1MIA F1
De Zanderij, Ermelo
Inge Leunisse-Konijnenbelt
09:35Victum C1Dindoa C1
Weteringhoek, Houten
W. vd Stok
10:00Hellas '63 D2Dindoa D3
De Wiltsangh, Nunspeet
10:00Unitas / Perspectief E1Dindoa E1
Het Slingerbos, Harderwijk
10:30Dindoa D4Wolderwijd D1
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 5
10:30Dindoa E2Telstar E1
De Zanderij, Ermelo
Gerwin Bosch
10:30Dindoa E6ODIK E6
De Zanderij, Ermelo
Rens Beljaars
10:30Dindoa D1SKF D1
De Zanderij, Ermelo
10:30Apeldoorn E2Dindoa E5
Orderbos, Apeldoorn
11:00Elburg C2Dindoa C3
Burg. Bode Sportpark, Elburg
11:15Dindoa A2Unitas / Perspectief A2
De Zanderij, Ermelo
11:30Dindoa C2MIA C2
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 3
11:30DVO / Accountor B2Dindoa B1
De Eikelhof, Bennekom
12:00Telstar B2Dindoa B2
Sportpark Middelaar, Hoevelaken
12:15Rood-Wit 3Dindoa 7
De Brink, Wezep
12:30Dindoa B3ASVD | PV Systems B2
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 2
12:45Dindoa A3Elburg A2
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 6
14:00Dindoa 4DVO / Accountor 4
De Zanderij, Ermelo
R. de Bruin
14:00Nova 2Dindoa 3
Larenstein, Bilthoven
R.S. Mahadewsing
14:00De Hoeve 3Dindoa 5
Sportcomplex, De Hoeve
14:10ODIK 2Dindoa 2
Oosterbos, Barneveld
JM. Puhl
15:30Dindoa 6Antilopen / Lancyr Deelen 7
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 4
15:30Apeldoorn 1Dindoa 1
Orderbos, Apeldoorn
H. Beumer
17:00Apeldoorn A1Dindoa A1
Orderbos, Apeldoorn
S. Vermue
woensdag 15 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:30Spirit MW2Dindoa MW1
Overhorst, Voorthuizen
zaterdag 18 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
09:00De Meeuwen E1Dindoa E1
Putter Eng, Putten
09:00Spirit E6Dindoa E4
Overhorst, Voorthuizen
09:25Rood-Wit C2Dindoa C3
De Brink, Wezep
09:30Dindoa E3Telstar E3
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa D2Unitas / Perspectief D2
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa F1Sparta F1
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa D1De Meeuwen D1
De Zanderij, Ermelo
10:00Oranje Zwart D1Dindoa D3
De Marslanden, Zwolle
10:00Exakwa D5Dindoa D4
Langezand, Lelystad
10:30Dindoa E5Wolderwijd E2
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa C2Unitas / Perspectief C2
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa E2Sparta E2
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa E6Unitas / Perspectief E7
De Zanderij, Ermelo
11:15Spirit B1Dindoa B1
Overhorst, Voorthuizen
W. van Garderen
11:30Dindoa A2Juventa A1
De Zanderij, Ermelo
11:30Hellas '63 B3Dindoa B3
De Wiltsangh, Nunspeet
12:15Dindoa B2DWS B1
De Zanderij, Ermelo
12:30HKC A1Dindoa A1
't Wilbert, Hengelo
M. Hiemstra
12:30De Meeuwen 5Dindoa 6
Putter Eng, Putten
12:30Exakwa C1Dindoa C1
Langezand, Lelystad
13:00Dindoa A3Sparta A2
De Zanderij, Ermelo
13:15Antilopen / Lancyr Deelen F1Dindoa F2
Burgemeester Buiningpark, Leusden
Jelle Geluk
13:30Dindoa 7Elburg 3
De Zanderij, Ermelo
13:45Unitas / Perspectief 4Dindoa 5
Het Slingerbos, Harderwijk
14:00Telstar 2Dindoa 2
Sportpark Middelaar, Hoevelaken
RAL. Meijborg
14:30Dindoa 4Wageningen 5
De Zanderij, Ermelo
M. Terwiel
15:00Dindoa 3DOS 2
De Zanderij, Ermelo
Pieter van Klaveren
15:30Apollo 1Dindoa 1
De Vork, Heerhugowaard
M.J. Coenraads
woensdag 22 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
19:30KIOS A1Dindoa A2
De Kiosk, Ruinerwold
J. Postma
20:30Dindoa MW1Spirit MW2
De Zanderij, Ermelo
zaterdag 25 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
09:30Dindoa F2Antilopen / Lancyr Deelen F1
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa D3Oranje Zwart D1
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa E1De Meeuwen E1
De Zanderij, Ermelo
09:30Sparta E2Dindoa E2
Luxool, Nijkerk
09:30Sparta F1Dindoa F1
Luxool, Nijkerk
09:45DWS B1Dindoa B2
Sportveld DWS, Kootwijkerbroek
09:45De Meeuwen D1Dindoa D1
Putter Eng, Putten
10:00Telstar E3Dindoa E3
Sportpark Middelaar, Hoevelaken
10:00Wolderwijd E2Dindoa E5
Veld Wolderwijd, Zeewolde
Nancy Potuijt
10:00Unitas / Perspectief E7Dindoa E6
Het Slingerbos, Harderwijk
10:15Dindoa C3Rood-Wit C2
De Zanderij, Ermelo
10:15Dindoa C1Exakwa C1
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa D4Exakwa D5
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa E4Spirit E6
De Zanderij, Ermelo
11:00Antilopen / Lancyr Deelen 3Dindoa 4
Burgemeester Buiningpark, Leusden
Viegen, R.A. van
11:00Elburg A1Dindoa A2
Burg. Bode Sportpark, Elburg
11:15Dindoa 6De Meeuwen 5
De Zanderij, Ermelo
11:15Dindoa B1Spirit B1
De Zanderij, Ermelo
11:15Sparta A2Dindoa A3
Stadshagen, Zwolle
11:45Unitas / Perspectief D2Dindoa D2
Het Slingerbos, Harderwijk
12:30Dindoa A1NKC '51 A1
De Zanderij, Ermelo
W. Klein Wolterink
12:30Elburg 3Dindoa 7
Burg. Bode Sportpark, Elburg
13:00Unitas / Perspectief C2Dindoa C2
Het Slingerbos, Harderwijk
14:00Dindoa 2Victum 2
De Zanderij, Ermelo
M. Zantingh
15:30Dindoa 1OKO / Bies 1
De Zanderij, Ermelo
PH. Treep
17:00Dindoa 5Oranje Zwart 3
De Zanderij, Ermelo
17:00DOS-WK 3Dindoa 3
Wesselerbrink-noord, Enschede
S. Roemers
maandag 27 mei 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
19:00Dindoa B3Hellas '63 B3
De Zanderij, Ermelo
zaterdag 1 juni 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
09:00ODIK E5Dindoa E5
Oosterbos, Barneveld
09:30Dindoa D4De Meeuwen D5
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa E4Unitas / Perspectief E5
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa F1Telstar F1
De Zanderij, Ermelo
10:00Telstar F2Dindoa F2
Sportpark Middelaar, Hoevelaken
10:00Unitas / Perspectief C1Dindoa C1
Het Slingerbos, Harderwijk
10:15Dindoa C2De Meeuwen C3
De Zanderij, Ermelo
10:15Dindoa D1DVO / Accountor D1
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa D2De Meeuwen D3
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa E2MIA E6
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa E6DWS E1
De Zanderij, Ermelo
11:00De Meeuwen A2Dindoa A2
Putter Eng, Putten
11:00Wit-Blauw / Green Organics C2Dindoa C3
Hagenbroek, Kampen
11:00MIA E2Dindoa E1
Veld MIA, Amersfoort
11:00KVZ B1Dindoa B1
Zuidveen, Zutphen
11:15Dindoa B3Exakwa B3
De Zanderij, Ermelo
11:15MIA B2Dindoa B2
Veld MIA, Amersfoort
11:45ASVD | PV Systems D2Dindoa D3
Veld ASVD, Dronten
Lucas Dijs
12:15Dindoa A3Unitas / Perspectief A3
De Zanderij, Ermelo
12:30Dindoa A1Sparta A1
De Zanderij, Ermelo
12:45Exakwa 3Dindoa 7
Langezand, Lelystad
13:00Antilopen / Lancyr Deelen E1Dindoa E3
Burgemeester Buiningpark, Leusden
Bert van den Oever
14:00Dindoa 2Noviomagum 2
De Zanderij, Ermelo
14:00Dindoa 6Sparta 3
De Zanderij, Ermelo
14:00ODIK 3Dindoa 4
Oosterbos, Barneveld
15:15Wageningen 6Dindoa 3
Het Binnenveld, Wageningen
15:30Dindoa 1EKC Nääs 1
De Zanderij, Ermelo
17:00Dindoa 5SCO 4
De Zanderij, Ermelo
woensdag 5 juni 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:15De Meeuwen MW1Dindoa MW1
Putter Eng, Putten
woensdag 12 juni 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:30Dindoa MW1Sparta MW4
De Zanderij, Ermelo
zaterdag 15 juni 2019
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
09:00Spirit D2Dindoa D2
Overhorst, Voorthuizen
09:00MIA F1Dindoa F1
Veld MIA, Amersfoort
09:30Dindoa E3Spirit E5
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa F2Spirit F3
De Zanderij, Ermelo
10:00ASVD | PV Systems A1Dindoa A1
Veld ASVD, Dronten
10:30Dindoa E5Apeldoorn E2
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa C3Elburg C2
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa D3Hellas '63 D2
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa E1Unitas / Perspectief E1
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa C1Victum C1
De Zanderij, Ermelo
10:30De Eemvogels E1Dindoa E4
Veld De Eemvogels, Soest
Mike van den Boom
11:00ODIK E6Dindoa E6
Oosterbos, Barneveld
11:00SKF D1Dindoa D1
De Groene Velden, Veenendaal
11:15MIA C2Dindoa C2
Veld MIA, Amersfoort
11:15Telstar E1Dindoa E2
Sportpark Middelaar, Hoevelaken
11:30Dindoa 7Rood-Wit 3
De Zanderij, Ermelo
11:30Dindoa B1DVO / Accountor B2
De Zanderij, Ermelo
12:00Wolderwijd D1Dindoa D4
Veld Wolderwijd, Zeewolde
Rick Bultman
12:30OVVO / De Kroon 3Dindoa 2
Daalseweide, Maarssen
12:35ASVD | PV Systems B2Dindoa B3
Veld ASVD, Dronten
Lejon Bruinekreeft
12:45Dindoa B2Telstar B2
De Zanderij, Ermelo
13:00Dindoa A2Rood-Wit A1
De Zanderij, Ermelo
14:00Dindoa 3Synergo 2
De Zanderij, Ermelo
14:00Elburg A2Dindoa A3
Burg. Bode Sportpark, Elburg
15:30Dindoa 4Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5
De Zanderij, Ermelo
15:30AKC 1Dindoa 1
Het Sportpark, Almelo
16:55Antilopen / Lancyr Deelen 7Dindoa 6
Burgemeester Buiningpark, Leusden
Jolien Brouwer-Hogeweg
17:35Udiros 2Dindoa 5
Sportcomplex, Nieuwehorne