Teamfoto

DamesHerenCoach, etc
  • Anne Benard-Stoffelsen
  • Daisy te Brake- Lammers
  • Doortje van de Belt- de Leeuw
  • Esther Elfrink-van de Velde
  • Ilse Engel
  • Sabine Hoonhoud
  • Ben te Brake
  • Gerwin de Groot
  • Jasper Brons
  • Joran Bolluijt
  • Maarten de Leeuw
  • Roel van de Belt
  • Christian Bosman
.

Trainingstijden

DagTijdOpmerking
donderdag19:30 - 20:45

Standen

KNKV Reserve 2e klasse G
TeamWedWGVPt+-+/-
Sparta 32200433267
Dalto / Klaverblad Verzekeringen 52200429272
Dindoa 321012462818
Ados 221012321715
Antilopen / Lancyr Deelen 32101230264
Nova 22101234331
Roda 2200202638-12
Elburg 2200201651-35

Programma

DatumTijdThuisUitLocatieScheidsrechter
25-11-201717:00Ados 2Dindoa 3
Ados-hal, Hoorn
P. Huijg
2-12-201719:30Dindoa 3Antilopen / Lancyr Deelen 3
Dindoa-hal, Ermelo
R. Schut
9-12-201715:30Roda 2Dindoa 3
De Koog, Koog ad Zaan
T.E. Sandoval Garcia
16-12-201715:10Dindoa 3Nova 2
Dindoa-hal, Ermelo
P. van Bekkum
6-1-201813:00Sparta 3Dindoa 3
Corlaer, Nijkerk
13-1-201820:35Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Dindoa 3
Hoenderdaal, Driebergen
20-1-201820:30Dindoa 3Elburg 2
Dindoa-hal, Ermelo
27-1-201813:00Dindoa 3Ados 2
Dindoa-hal, Ermelo
3-2-201811:05Antilopen / Lancyr Deelen 3Dindoa 3
De Korf, Leusden
10-2-201816:25Dindoa 3Roda 2
Dindoa-hal, Ermelo
17-2-201816:45Nova 2Dindoa 3
HF Witte Centrum, De Bilt
10-3-201820:45Dindoa 3Sparta 3
Dindoa-hal, Ermelo

Uitslagen

DagThuisUitUitslagOpmerking
zaterdag 18 november 2017Elburg 2Dindoa 39 - 28
zaterdag 11 november 2017Dindoa 3Dalto / Klaverblad Verzekeringen 518 - 19
zaterdag 4 november 2017Dindoa 3Unitas / Perspectief 4 - 

Oud Papier Aktie

zaterdag 17 maart 201808:00 - 12:301 medewerker vrachtwagen Maranathakerk

Scorebord bediening

zaterdag 2 december 201719:30 - 22:00

Scheidsrechter

16 december 201711:00Dindoa C3 - Oranje Zwart C1
06 januari 201817:10Dindoa 6 - De Eemvogels 2
13 januari 201810:00Dindoa D4 - Sparta D2
20 januari 201817:10Dindoa B3 - Antilopen / Lancyr Deelen B3
07 februari 201821:00Dindoa MW1 - Unitas / Perspectief MW1
17 februari 201819:20Dindoa 6 - DWS 5