Ga met de muis over de lokatie om het volledig adres te zien.

zaterdag 28 april 2018
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
10:30Dindoa A2Oranje Zwart A1
De Zanderij, Ermelo
N. van der Beek
10:30Dindoa D2Sparta D1
De Zanderij, Ermelo
Marco de Greef
10:30Dindoa F1SKF F1
De Zanderij, Ermelo
Estia de Wolf
11:00ODIK C2Dindoa C2
Oosterbos, Barneveld
12:00Dindoa 5Oranje Zwart 3
De Zanderij, Ermelo
Harry Brack
12:00Dindoa B2Wolderwijd B1
De Zanderij, Ermelo
E. Smouter
12:25Oost-Arnhem A1Dindoa A1
Oost-Arnhem Arena, Arnhem
H. Neerhof
14:00Oost-Arnhem 2Dindoa 2
Oost-Arnhem Arena, Arnhem
A. Hintzbergen
15:30DOS-WK 1Dindoa 1
Wesselerbrink-noord, Enschede
E. Bos
zaterdag 12 mei 2018
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
09:30Dindoa F3Unitas / Perspectief F3
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa F2Spirit F2
De Zanderij, Ermelo
10:00DWS C1Dindoa C2
Sportveld DWS, Kootwijkerbroek
10:00Unitas / Perspectief E4Dindoa E2
Het Slingerbos, Harderwijk
10:00ODIK E3Dindoa E5
Oosterbos, Barneveld
10:00Unitas / Perspectief F1Dindoa F1
Het Slingerbos, Harderwijk
10:30Dindoa 4DVO / Accountor 4
De Zanderij, Ermelo
J. Goldman
10:30Dindoa D1DVO / Accountor D1
De Zanderij, Ermelo
10:30Sparta D1Dindoa D2
Luxool, Nijkerk
10:45Dindoa E3Wolderwijd E1
De Zanderij, Ermelo
10:45Dindoa E4DOS Kampen / Veltman E3
De Zanderij, Ermelo
11:00Spirit B2Dindoa B2
Overhorst, Voorthuizen
11:00Unitas / Perspectief E2Dindoa E1
Het Slingerbos, Harderwijk
11:30Dindoa C1Unitas / Perspectief C1
De Zanderij, Ermelo
11:30Spirit D2Dindoa D3
Overhorst, Voorthuizen
11:45Dindoa D4Unitas / Perspectief D3
De Zanderij, Ermelo
12:00Dindoa C3Antilopen / Lancyr Deelen C3
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 4
12:00Hellas '63 C3Dindoa C4
De Wiltsangh, Nunspeet
12:30DVO / Accountor A2Dindoa A1
De Eikelhof, Bennekom
W. Kool
12:30ODIK 5Dindoa 7
Oosterbos, Barneveld
12:45Dindoa B3ODIK B3
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 3
13:00Dindoa 6EFC 1
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 5
14:00Dindoa A3Spirit A3
De Zanderij, Ermelo
Margriet de With
14:45Atalante / Steeds Hooger B1Dindoa B1
Orderbos, Apeldoorn
15:30Dindoa 5DTG 2
De Zanderij, Ermelo
K. Hagen
15:30Dalto / Klaverblad Verzekeringen 5Dindoa 3
De Woerd, Driebergen
W. Klein Wolterink
15:30De Wâlden 3Dindoa 2
Sportcomplex, Tietjerk
A. Postma
15:30TOP 1Dindoa 1
De Bosrand, Vroomshoop
B. Eggink
15:30De Meeuwen 5Dindoa 8
Putter Eng, Putten
Arian Zwaan
woensdag 16 mei 2018
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:30Dindoa MW1Sparta MW1
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 6
donderdag 17 mei 2018
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:00Sparta 2Dindoa 3
Luxool, Nijkerk
C.H. Kerstens
woensdag 23 mei 2018
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
19:45Elburg MW1Dindoa MW1
Burg. Bode Sportpark, Elburg
zaterdag 26 mei 2018
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
09:00Wit-Blauw / Green Organics F2Dindoa F3
Hagenbroek, Kampen
09:30Dindoa C4Soesterkwartier C1
De Zanderij, Ermelo
Sebastiaan Barendregt
09:30Dindoa E3Telstar E3
De Zanderij, Ermelo
09:30Dindoa F1De Meeuwen F1
De Zanderij, Ermelo
10:00De Meeuwen E5Dindoa E2
Putter Eng, Putten
Lianne van Zelderen
10:00Unitas / Perspectief F4Dindoa F2
Het Slingerbos, Harderwijk
10:15Dalto / Klaverblad Verzekeringen D1Dindoa D1
De Woerd, Driebergen
Volgt nog
10:30Dindoa B1KVZ B1
De Zanderij, Ermelo
10:30Dindoa C2ODIK C2
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 1
10:45Dindoa E4Elburg E2
De Zanderij, Ermelo
10:45Dindoa E5Soesterkwartier E2
De Zanderij, Ermelo
11:00Juventa A1Dindoa A2
Kruserbrink, Hardenberg
11:00DWS B1Dindoa B3
Sportveld DWS, Kootwijkerbroek
11:00DOS Kampen / Veltman E1Dindoa E1
De Maten, Kampen
11:30Sparta C2Dindoa C3
Luxool, Nijkerk
11:45Dindoa 3DVO / Accountor 5
De Zanderij, Ermelo
12:00Dindoa A1DSC A2
De Zanderij, Ermelo
12:00Dindoa D3De Meeuwen D4
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 6
12:30ODIK 3Dindoa 4
Oosterbos, Barneveld
12:30De Eemvogels A1Dindoa A3
Veld De Eemvogels, Soest
Henk Luijk
13:00Dindoa D2Rood-Wit D1
De Zanderij, Ermelo
Dindoa MW1
13:15Dindoa 7DWS 4
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 3
13:45Dindoa 2Noviomagum 3
De Zanderij, Ermelo
14:00Exakwa 2Dindoa 5
Langezand, Lelystad
14:00ASVD | PV Systems C1Dindoa C1
Veld ASVD, Dronten
14:45Dindoa 6Spirit 4
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 4
15:10Antilopen / Lancyr Deelen D2Dindoa D4
Burgemeester Buiningpark, Leusden
Laura Kuipers
15:15Antilopen / Lancyr Deelen 6Dindoa 8
Burgemeester Buiningpark, Leusden
Marion van Loenen
15:30Dindoa 1Hellas '63 1
De Zanderij, Ermelo
zaterdag 2 juni 2018
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
09:00Sparta E4Dindoa E5
Luxool, Nijkerk
09:30Spirit D1Dindoa D2
Overhorst, Voorthuizen
09:30Soesterkwartier E1Dindoa E3
Veld Soesterkwartier, Amersfoort
10:00Dindoa C3Unitas / Perspectief C3
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 7
10:00Dindoa D1KVZ D1
De Zanderij, Ermelo
10:00Dindoa F3Exakwa F2
De Zanderij, Ermelo
10:00Dindoa F2De Meeuwen F3
De Zanderij, Ermelo
10:00MIA C2Dindoa C2
Veld MIA, Amersfoort
Kirsten Bieleveld
10:00Telstar D2Dindoa D3
Sportpark Middelaar, Hoevelaken
10:00Sparta E2Dindoa E4
Stadshagen, Zwolle
10:00KVZ F1Dindoa F1
Zuidveen, Zutphen
10:15Revival C1Dindoa C4
Overbeek, Terschuur
Martin Verkerk
11:00Dindoa 4OVVO / De Kroon 3
De Zanderij, Ermelo
11:00Dindoa C1Amicitia C1
De Zanderij, Ermelo
11:15Dindoa E1Exakwa E2
De Zanderij, Ermelo
11:15Dindoa E2Antilopen / Lancyr Deelen E3
De Zanderij, Ermelo
11:15Woudenberg B1Dindoa B1
De Grift, Woudenberg
12:00Dindoa B2Zwaluwen B1
De Zanderij, Ermelo
12:30Dindoa A3Sparta A3
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 4
12:30Dindoa D4Wolderwijd D1
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 8
12:30Viking A1Dindoa A1
Mariënhoeve, Wijk bij Duurstede
13:00Unitas / Perspectief 6Dindoa 7
Het Slingerbos, Harderwijk
13:15Dindoa B3De Meeuwen B3
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 6
14:00NKC '51 2Dindoa 3
Gagelman, Nijverdal
14:15Dindoa 8Sparta 6
De Zanderij, Ermelo
Dindoa 5
15:30Elburg 1Dindoa 1
Burg. Bode Sportpark, Elburg
16:00Dindoa A2Rood-Wit A1
De Zanderij, Ermelo
16:00Dindoa 5Rood-Wit 2
De Zanderij, Ermelo
17:00MIA 3Dindoa 2
Veld MIA, Amersfoort
17:00Sparta 4Dindoa 6
Stadshagen, Zwolle